Codex of Victory

Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $3.99
  • Boyut 1.25 GB
  • Version 1.0.19
  • Dil Türkçe
  • Firma AKPublish pty. ltd.
Codex of Victory oyununda insan toplulukları bölündü.

Codex of Victory oyununda insan toplulukları bölündü. İnsan evriminin doğal seyri bozulmuştur.

Uzayda yapılan bir deney sonucu ortaya çıkan yaratıklar oldukça tehlikeli bir hal almaya başlamış durumdadırlar. Hiç olmayan yeni bir ırk ortaya çıkmıştır. Sıradan insanları hayatlarını sınırlamalardan özgürleştirmek arzusuyla hareket eden Augments halkı, tam ölçekli bir saldırı başlattı. Şimdi topraklarını savunmalı ve krallığımızı ve tüm insanlığımızı bildiğimiz kadar kurtarmak için savaşmalıyız. Codex of Victory oyunu hikaye odaklı, tek kişilik bir oyun deneyimi sunuyor. İleri teknoloji bir drone aracı, tank ve robot ordusunu inşa etmeye ve yönetmeye görev verir. Kampanya, gerçek zamanlı temel oluşturma, küresel stratejik planlama ve dönüş tabanlı muharebe gibi heyecan verici bir karışım sunuyor. Gezegenler ve bölgeler arasında gezinmek, tek göreviniz Augments'leri durdurmaktır.

Önümüzdeki savaşlara hazırlanmak için oda taslaklarını toplayın, fabrikalar, araştırma merkezleri, atölye çalışmaları, laboratuvarlar ve diğer tesisler kurun. Küresel taktik denetim, ormanların nerede konuşlandırılacağını anında göreceğiniz Planet haritanızdan gelir. On altılık haritalı savaş alanlarında taktik dönüşlü savaşa girin. Birim ve yükseltmelerinizi seçin, avantajı bulmak için araziyi kullanarak savaş alanına yerleştirin ve her göreve ilişkin taktik becerilerinizi test edin. Ana hikayenin ve çeşitli rastgele üretilen yan görevlerin savaşlarında ilerlediğinizde, 25'in üzerinde birime erişeceksiniz.

Her bir birim türü, çeşitli yükseltmeler ve ek modüller sayesinde sayısız varyasyona sahiptir. En iyisini yapın ve gelen Augment'ler karşısında test yapın.

Daha Fazla Göster
Codex of Victory indir
DİĞER SÜRÜMLER